Přírodní probiotika mají blahodárný vliv na naše zdraví

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které mají blahodárný vliv na naše zdraví. Pomáhají upravovat pH střev, podporují integritu střevní sliznice a pozitivně působí na imunitu a to v podobě střevní mikrobioty. Tělu je dodáváme pomocí některých potravin a dají se pořídit i jako potravinové doplňky. Přírodní probiotika nabízí také SENZA medical.

SENZA medical – specialista na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků

Tato česká firma se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků. Patří mezi ně i přírodní probiotika.

Produkty vyrábí pouze z nejkvalitnějších surovin. Ve velké míře využívá především místní zdroje. Díky svému dlouhodobému působení na trhu získala celou řadu pozitivních ohlasů.

  • Přírodní probiotika

Přírodní probiotika Senza Lyovis jsou vyrobená z čisté slovenské brynzy. Podporují zdravé trávení a střevní mikroflóru. Jsou vhodné pro všechny, kdo mají obtíže se zažíváním. Obnovují střevní mikroflóru. Kromě komplexu probiotik obsahují navíc bílkoviny, tuky a enzymy.

  • Kloubní výživa

Kloubní výživa PROFIVIT Joint plus patří mezi výživové doplňky obsahující inovativní formule. Poskytuje efektivní podporu kloubům. Obsahuje unikátní kombinaci glukosaminu sulfátu, MSM, organického křemíku z bambusu a vitamínu C pro optimální péči o vaše klouby. Výživné složení PROFIVIT Joint plus cílí na správnou funkci kloubů, pomáhá udržovat jejich pohyblivost a zdraví. Díky unikátní kombinaci glukosamin sulfátu, MSM, křemíku a vitamínu C zvyšuje účinnost každé složky pro maximální podporu vašich kloubů. Každá složka, kterou PROFIVIT Joint plus obsahuje, byla pečlivě vybrána na základě vědeckých výzkumů, které dokazují jejich přínos pro klouby.

Lipozomální forma umožňuje až několikanásobně lepší vstřebávání vitamínu v organismu a jeho vyšší účinnost. Nedostatek vitamínu D3 je způsobem malou konzumací mořských ryb a nedostatkem slunečního světla, především během zimního období.